
Форма для професійного використання з силікону підходить як для випічки і заморозки. Витримує вплив як низьких температур до -40 градусів, так і дозволяє випікати при температурі до 240 градусів.
Розмір планшета:
- Довжина - 295 мм
- Ширина - 170 мм
- Висота - 70 мм
Розмір виробу:
- Діаметр - 55 мм
- Висота - 70 мм
- Форма виробу - груша


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота стінок | 70 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для бісквіта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Форма для випічки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴







