
Легка, практична, зручна плетена корзина стане вашим незамінним помічником. Виготовлена з екологічно чистого харчового пластику, не вбирає запахи, не деформується під час експлуатації. Кошик має широкий спектр застосування. Вона може служити і кошиком для фруктів, і кошиком для подачі і зберігання хліба.
Матеріал: Харчовий пластик
- Довжина: 250 мм
- Ширина: 200 мм
- Висота: 80 мм
Форма: Прямокутна
Колір: Бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кошик-хлібник |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



