
Легка, практична, зручна плетена корзина стане вашим незамінним помічником. Виготовлена з екологічно чистого харчового пластику, не вбирає запахи, не деформується під час експлуатації. Кошик має широкий спектр застосування. Вона може служити і кошиком для фруктів, і кошиком для подачі і зберігання хліба.
- Довжина - 250 мм
- Ширина - 130 мм
- Висота - 80 мм
- Матеріал - харчовий пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кошик-хлібник |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Карамельний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



