
Обробна дошка
Обробна дошка − незамінна річ на кухні. Обробні дошка зроблена з міцного пластику, тому ідеально підходять для приготування будь-яких продуктів, не вбирають вологу і запахи.
Особливості:
- забезпечує цілісність і практично виключає утворення тріщин при ударних навантаженнях;
- виключено перенесення частинок матеріалу з робочої поверхні на продукт в процесі експлуатації.
- Можливість миття пластикових обробних дощок в посудомийній машині значно спрощує догляд за ними.
Матеріал: Харчовий пластик
- Довжина: 440 мм
- Ширина: 295 мм
- Товщина: 25 мм
Колір: Червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Ручка | Немає |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 698 ₴




