
Форма для професійного використання з силікону підходить як для випічки і заморозки. Витримує вплив як низьких температур до -40 градусів, так і дозволяє випікати при температурі до 240 градусів.
Характеристика:
- Довжина планшета - 29,5 см
- Ширина планшета - 17 см
- Діаметр вироби - 9,9 см
- Висота - 1,9 см
- Матеріал - силікон


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Діаметр | 175 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 19 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Форма для випічки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴





