
Форма для професійного використання із силікону підходить як для випікання та заморожування. Витримує вплив низьких температур до -40 градусів, так і дозволяє випікати при температурі до 240 градусів.
Характеристика:
- Довжина планшета – 29,5 см
- Ширина планшета – 17,3 см.
- Довжина серця - 2 см
- Ширина серця - 2,5 см
- Висота – 1,5 см
- Матеріал – силікон


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 15 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Форма для випічки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴






