
Скалка дозволить Вам з легкістю зробити роботу з мастикою, марципаном і тістом. Качалка зручна і проста у використанні з крутящим валиком.
Розмір:
- довжина з ручками - 47 см,
- довжина робочий частини - 25 см,
- діаметр -8 см
- вага -2.5кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал качалки | Нержавіюча сталь |
| Довжина робочої частини | 25 см |
| Загальна довжина | 47 см |
| Діаметр | 8 см |
| Вага | 2.493 кг |
| Обертовий валік | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Скалка кондитерська |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | срібло |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴





