
Сонячна зарядка у будь-якому місці. Сонячна панель виробляє енергію від сонячного світла. Панель не має вбудованої батареї, її потрібно підключати до пристрою або повербанку. Підходить для заряджання будь-якого мобільного телефону або пристрою, планшета, камери, повербанка тощо за допомогою порту USB
Використання: помістіть панель у сонячне місце, щоб максимізувати потужність (встановіть панель перпендикулярно до сонячного світла під кутом від 45° до 90°). Підключіть сонячну панель до пристрою за допомогою кабелю або USB.
Стан: Новий товар
Характеристики:
Розмір у розкладеному вигляді стан - 110 х 40 см
Розмір у складеному вигляді – 40 х 25 см
Максимальна потужність: 60 Вт
Ефективність перетворення сонячної енергії: ≥ 22%
Робоча напруга: ≥ 18%
Струм: 3,4 А
Порт підключення: DC 5521 18 В, 5 В USB * 2
Комплектація:
- Сонячна панель
- набір кабелів


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 18 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 3.4 А |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| ККД, не менше | 22 % |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 20 мм |
- Ціна: 3 950 ₴






