
Сонячна зарядка в будь-якому місці. Сонячна панель виробляє енергію від сонячного світла. Панель не має вбудованої батареї, її потрібно під'єднувати до пристрою або повербанка. Підходить для заряджання будь-якого мобільного телефона або пристрою, планшета, камери, повербанка тощо за допомогою порту USB
Використання: помістіть панель у сонячне місце, щоб максимізувати потужність (встановіть панель перпендикулярно до сонячного світла під кутом від 45° до 90°). Під'єднайте сонячну панель до пристрою за допомогою кабелю або USB.
Стан: Новий товар
Характеристики:
- Розмір у розкладеному вигляді стан — 85 х 40 см
- Розмір у складеному вигляді — 40 х 25 см
- Максимальна потужність: 45 Вт
- Ефективність перетворення сонячної енергії: ≥ 22%
- Робоча напруга: ≥ 18%
- Струм: 2,5 А
- Порт підключення: DC 5521 18 В, 5 В USB * 2
Комплектація:
- Сонячна панель
- набор кабелей


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 18 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 2.5 А |
| Кількість елементів | 4 шт. |
| ККД, не менше | 22 % |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴






