


Форми для пасок паперові «Янголи» (набір)110х85 мм (50 шт) - 350 г
350 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 31575
+380 (93) 794-16-61
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Міцні паперові форми для Великодня з яскравим дизайном «Ангели». Відмінно тримають форму та зберігають свіжість випічки. Ідеально підходять для святкових пасок.
- діаметр - 110 мм
- висота - 85 мм
Матеріал - папір
Орієнтовна вага готового виробу: 350 грам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Призначення форми | Для пасхи/паски |
| Матеріал | Крафтовий папір |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 110 мм |
| Висота стінок | 85 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
| Висота бортика | 85 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴/упаковка



