Міцні паперові форми для Великодня з яскравим дизайном «Жостово». Відмінно тримають форму та зберігають свіжість випічки. Ідеально підходять для святкових пасок.
Розміри
- Діаметр - 110 мм
- Висота - 85 мм
Орієнтовний вага готового виробу: 350 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Призначення форми | Для пасхи/паски |
| Матеріал | Пергамент |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 110 мм |
| Висота стінок | 85 мм |
| Загальний об`єм форми | 350 мл |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 50 шт. |
| Основні атрибути | |
| Висота | 85 |
| Форма | Кругла |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Висота бортика | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴/упаковка







