
Термос харчовий об'ємом 0.8 л — ідеальне рішення для тих, хто хоче зберігати обід гарячим протягом дня. Завдяки широкому горлу він підходить для перших страв (супів), а спеціальний клапан дозволяє зручно використовувати його для чаю чи кави. Корпус та колба виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, що гарантує міцність та довговічність. Подвійні стінки з вакуумною ізоляцією надійно утримують температуру.
Матеріал : Нержавіюча сталь.
- Об’єм : 1.2 л
- Висота: 21 см
- Діаметр верхній: 9 см
- Діаметр нижній: 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Харчовий |
| Об`єм | 0.8 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Є |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Верхній діаметр | 90 мм |
| Нижній діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴



