
Килимок підійде для тренувань фітнесом, пілатес, а також для пляжу, туризму. Відмінно теплоізолює холод під час перебування на землі, камінні, підлозі.
Товщина: 6 мм
Розмір: 180 х 60 см
Тип килимка: двоколірний + рифлення
Килимок, виготовлений із пінополіетилену, завдяки своїм унікальним якостям є незамінним для заняття різними видами спорту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 551 ₴





