Характеристики товара:
Ширина - 35см.
Длина - 50см.
Толщина - 3см.
Вес - 4500грам
Материал - Пластик
Ширина - 35см.
Длина - 50см.
Толщина - 3см.
Вес - 4500грам
Материал - Пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ручка | Немає |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴



