
Обробна дошка − незамінна річ на кухні. Обробні дошка зроблена з міцного пластику, тому ідеально підходять для приготування будь-яких продуктів, не вбирають вологу і запахи.
Особливості:
- забезпечує цілісність і практично виключає утворення тріщин при ударних навантаженнях;
- виключено перенесення частинок матеріалу з робочої поверхні на продукт в процесі експлуатації.
- Можливість миття пластикових обробних дощок в посудомийній машині значно спрощує догляд за ними.
Матеріал: Харчовий пластик
- Довжина: 400 мм
- Ширина: 300 мм
- Товщина: 13 мм
Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ручка | Немає |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴



