
Форма для професійного використання з силікону підходить як для випічки і заморозки. Витримує вплив як низьких температур до -40 градусів, так і дозволяє випікати при температурі до 240 градусів.
Розмір: 17х30 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Порційна міні-форма |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота стінок | 32 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




