
Ця силіконова форма дозволить зробити унікальний дизайн муссового торта.
Блюдо зберігає потрібну форму і легко відділяється від стінок після приготування. Форма має високу термостійкість (від -40 до 230 ℃) дозволяє застосовувати форму в духових шафах і морозильних камер.
Розмір: 180х180, висота 50 мм Обсяг: 1400 мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип форми | Квадратна |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота стінок | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Висота | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | форма для випічки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴



