

Форма для професійного використання з силікону підходить як для випічки і заморозки. Витримує вплив як низьких температур до -40 градусів, так і дозволяє випікати при температурі до 240 градусів.
Розмір планшета: 26.8*16.5 см
клітинки - 6.8х6 см,


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип форми | Порційна міні-форма |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота стінок | 68 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Foresta |
| Основні атрибути | |
| Висота | 68 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення форми | форма для випічки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴





