
Силиконова форма для пиріжних стилізованих під камінь.
Люди зберігають відповідну форму і легко відокремлюються від стінок після приготування. Форма має високу термостійку (від 40 до 230 °C) і дозволяє використовувати форму в духових шафах та морозильних камерах.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота стінок | 35 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Висота | 35 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | форма для мусу |
| Призначення форми | форма для випічки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴








