
Качалка - ніж для круасанів, ніж - ролер для круасанів 50 см (25 см) (великий)
551 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26772
+380 (93) 794-16-61
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Розміри:
- Довжина - 500 мм;
- Довжина робочої частини - 250 мм
- Висота - 75 мм
Матеріал: пластик, метал;


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Загальна довжина | 50 см |
| Довжина робочої частини | 25 см |
| Матеріал качалки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Діаметр | 7.5 см |
| Знімні ручки | Так |
| Обертовий валік | Так |
| Основні атрибути | |
| Висота | 75 |
| Ширина | 250 |
| Довжина | 500 |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Тип | ніж для тіста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 551 ₴



