
Силіконова форма дозволить зробити унікальний дизайн муссових десертів.
Блюдо зберігає потрібну форму і легко відділяється від стінок після приготування. Форма має високу термостійкість (від -40 до 230 ℃) дозволяє застосовувати форму в духових шафах і морозильних камер.
Ці гнучкі, антипригарні форми не потребують змащування жирами і дозволяють легко, без пошкодження вийняти продукт: досить акуратно вивернути форму, попередньо трохи охолодивши її.
Розмір планшета:
- Довжина - 285 мм
- Ширина - 170 мм
- Висота - 55 мм
- К-сть осередків - 6 шт


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Порційна міні-форма |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для бісквіта |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота стінок | 55 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | форма для мусу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴








